Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Badania > Konferencje > Krajowa Konferencja Radiokomunikacji Ruchomej, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2011

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji Ruchomej, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2011

Drukuj

Poznań, 8-10 czerwca 2011

W imieniu Komitetu Programowego i Organizacyjnego Konferencji serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Jedenastej Krajowej Konferencji Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji KKRRiT 2011.

Krajowa Konferencja Radiokomunikacji, Radiofonii i Telewizji będzie jedenastym spo-tkaniem naukowców, specjalistów z dziedziny techniki i gospodarki, pracowników przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, a także doktorantów i studentów działających w dziedzinie radiokomunikacji, radiofonii, telewizji i szeroko rozumianych multimediów.

Konferencje KKRRiT zyskały wysoką rangę wśród pracowników naukowych, projektantów, producentów, operatorów i użytkowników sprzętu radiokomunikacyjnego i multimedialnego. Począwszy od 2001 roku konferencje KKRRiT są organizowane kolejno w najważniej-szych ośrodkach naukowych Polski, tj. w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu i Poznaniu.

W roku 2011 konferencja odbywać się będzie po raz trzeci w Poznaniu, w którym poprzednio gościła już w 2001 i 2006 roku. Organizatorzy liczą na nadsyłanie wartościowych referatów zarówno z ośrodków na-ukowych i wdrożeniowych jak i z przedsiębiorstw operatorskich i producentów sprzętu. Organizatorzy zachęcają również do licznego udziału w KKRRiT 2011 wszystkich zain-teresowanych jej tematyką.

Główny organizator KKRRiT 2011:

Katedra Radiokomunikacji Politechniki Poznańskiej, ul. Polanka 3 60-965 Poznań
Telefon:  (61)  6653930, telefaks: (61)6653823, e-mail: kkrrit@et.put.poznan.pl

Strona internetowa:  http://kkrrit.et.put.poznan.pl

Poprawiony: poniedziałek, 30 maja 2011 14:23  

Szukaj

Ogłoszenia


Research Guide - Faculty of Electronics and Telecommunications


RSS