Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Badania > Konferencje > Konferencja Metrologia Kwantowa 2008

Konferencja Metrologia Kwantowa 2008

Drukuj

Konferencja Metrologia Kwantowa 2008

W dniach 5-7 maja 2008 na Wydziale Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej, odbyła się II konferencja METROLOGIA KWANTOWA organizowana przez Zespół Elektronicznych Systemów Pomiarowych, Katedry Systemów Telekomunikacyjnych i Optoelektroniki. Celem konferencji była prezentacja wyników prac badawczych i rozwojowych, zarówno teoretycznych jak i aplikacyjnych, w dziedzinie szeroko rozumianej metrologii kwantowej.

W zamierzeniu organizatorów 'Metrologia Kwantowa 2008' jest konferencją, adresowaną do środowisk metrologów i fizyków. W konferencji uczestniczyło ponad 40 naukowców z ośrodków krajowych i zagranicznych. Referaty prezentowane były w języku angielskim i polskim, opublikowane zostały w majowym numerze miesięcznika ELEKTRONIKA.

Dziekujemy autorom referatów i plakatów za przedstawienie interesujących zagadnień, wszystkim uczestnikom za aktywny udział w sesjach oraz wycieczkach tematycznych. Składamy również podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do sprawnej organizacji konferencji.

Poprawiony: wtorek, 11 maja 2010 20:30  

Szukaj

Ogłoszenia


Research Guide - Faculty of Electronics and Telecommunications


RSS