Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Badania > Konferencje > International Conference on Signals and Electronic Systems, ICSES 2014

International Conference on Signals and Electronic Systems, ICSES 2014

Drukuj

11-13 Września 2014, Poznań

Konferencja International Conference on Signals and Electronic Systems, ICSES 2014 jest organizowana przez Wydział Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej wspólnie z Polskim Towarzystwem Elektrotechniki Teoretycznej i Stosowanej (Oddział w Poznaniu) przy współpracy z Sekcją Sygnałów, Układów i Systemów Elektronicznych Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji Polskiej Akademii Nauk.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w międzynarodowej konferencji ICSES 2014. Jest to już ósma konferencja z tego cyklu i trzydziesta organizowana wspólnie przez naukowców współpracujących w Sekcji Sygnałów, Układów i Systemów Elektronicznych Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN. Wszystkie poprzednie konferencje stanowiły doskonałą okazję do zaprezentowania aktualnych wyników badań naukowych, omówienia interesujących tematów oraz zdobycia nowych pomysłów do dalszej pracy naukowej.

To czy bieżąca edycja konferencji będzie kolejnym udanym wydarzeniem w serii konferencji ICSES może zależeć również od Państwa.

Obszar zagadnień konferencji: sygnały, obrazy, multimedia, układy, systemy, metody numeryczne i komputerowe, zastosowania, edukacja

Szczegółowe informacje o konferencji znajdują się na stronie: www.icses2014.et.put.poznan.pl

Poprawiony: czwartek, 28 listopada 2013 09:22  

Szukaj

Ogłoszenia


Research Guide - Faculty of Electronics and Telecommunications


RSS