Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Ogłoszenia > Praca dla absolwentów
Praca dla absolwentów

Inżynier Bezpieczeństwa Sieciowego

Firma Versim poszukuje kandydata na stanowisko

Inżyniera Bezpieczeństwa Sieciowego

Do Twoich zadań należeć będzie m.in.:

  • prowadzenie projektów w obszarze bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • opiniowanie i konsultacje projektów teleinformatycznych pod kątem bezpieczeństwa,
  • aktywne wsparcie Partnerów biznesowych w projektach i rozmowach z Klientami,
  • prowadzenie szkoleń i prezentacji dla Partnerów i Klientów,
  • wsparcie techniczne Partnerów firmy w procesie sprzedaży i przygotowaniu ofert,
  • prowadzenie testów rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • przygotowywanie raportów z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Główne wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Telekomunikacja),
  • zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa teleinformatycznego,
  • znajomość usług sieciowych (m.in. usługi katalogowe, usługi terminalowe, techniki wirtualizacji),
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych (m.in. Firewall, IPS/IDS, VPN, proxy, serwery autoryzacji),
  • znajomość metod zapobiegania zagrożeniom i atakom sieciowym,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność pracy w zespole inżynierów,
  • dobra znajomość języka angielskiego (w tym terminologii technicznej),
  • umiejętność dokumentowania i samodzielnego prezentowania wyników pracy,
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i prezentacji publicznych,

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w pracy w obszarze bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych,
  • znajomość technologii i systemów backupu i archiwizacji,
  • praktyczna wiedza z zakresu rozwiązań firm Cisco, Juniper, Palo Alto, FortiNet, McAfee, Blue Coat, MobileIron, VMware,
  • znajomość języków programowania (np. C/C++, JAVA, Python),
  • praktyczna znajomość środowisk Windows Serwer i Linux/Unix,
  • posiadanie certyfikatów potwierdzających wiedzę z zakresu wymienionych wyżej technologii i rozwiązań teleinformatycznych,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie dystrybucyjnej,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zespole nastawionym na dzielenie się wiedzą,
  • współpracę z doświadczonymi specjalistami,
  • możliwość specjalizacji w wybranych obszarach bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz styczność z najnowszymi trendami w dziedzinie bezpieczeństwa IT,
  • indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń i certyfikacji,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Osoby zainteresowane podjęciem współpracy proszę o kontakt e-mailowy:

e-mail: praca@versim.pl lub e-mail: konrad.grzybowski@versim.pl

Poprawiony: wtorek, 23 maja 2017 05:26

Konkurs na stanowisko asystenta w katedrze Telekomunikacji Multimedialnej i Mikroelektroniki WEiT PP

Dziekan Wydziału Elektroniki i Telekomunikacji Politechniki Poznańskiej ogłasza konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Telekomunikacji Multimedialnej i Mikroelektroniki.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 30 maja.

Szczegóły konkursu są zamieszczone w załączonym dokumencie.

Załączniki:
Pobierz plik (Konkurs_na_asystenta_w_WEiT_KTMiM_2017.pdf)Konkurs_na_asystenta_w_WEiT_KTMiM_2017.pdf450 Kb05/13/17 09:06
Poprawiony: sobota, 13 maja 2017 09:06

Inżynier Elektronik

Firma Surge Cloud poszukuje kandydata o kwalifikacjach elektronika na stanowisko związane z projektowaniem i oprogramowaniem układów elektronicznych (hardware+software), opartych na technologiach przesyłu danych, przeznaczonych do sensorów IoT, (Bluetooth, WiFi, LTE oraz standardy typu LPWAN np. NB IoT).

Szczegółowa oferta oraz opis stanowiska jest w załączonym dokumencie pdf.

Załączniki:
Pobierz plik (Surge Cloud - inzynier-elektronik.pdf)Surge Cloud - inzynier-elektronik.pdf66 Kb05/09/17 12:42
Poprawiony: wtorek, 09 maja 2017 12:55

TP Teltech Sp. z o.o. poszukuje partnerów do współpracy w zakresie projektowania sieci światłowodowej

TP Teltech Sp. z o.o. to wiodący partner techniczny Orange Polska S.A. odpowiedzialny za realizację projektu Fiber to the Home (FTTH) w aglomeracjach miejskich w Polsce. Obecnie poszukujemy partnerów do współpracy w zakresie projektowania sieci światłowodowej.

Czy zatem:

  • pragniecie Państwo współpracować z prężnie rozwijającą się firmą na rynku usług telekomunikacyjnych?
  • jesteście zainteresowani podjęciem współpracy w zakresie projektowania sieci światłowodowej?
  • jesteście gotowi współpracować na podstawie różnych form zatrudnienia?

Twierdząca odpowiedź na powyższe pytania to znak, że czekamy właśnie na Was! Dołączcie do grona naszych partnerów, a zagwarantujemy Wam współpracę przy innowacyjnym projekcie.

Więcej o naszej firmie możecie dowiedzieć się z naszej strony internetowej www.tpteltech.pl.

Chęć nawiązania współpracy (wraz z CV) prosimy kierować na adres:

Poprawiony: wtorek, 25 kwietnia 2017 07:26

Firma Technomed Sp. z o.o. z Poznania szuka studenta studiów zaocznych wydziału WEiT do pracy na stanowisku Serwisant sprzętu medycznego

Firma Technomed Sp. z o.o. z Poznania szuka studenta studiów zaocznych wydziału WEiT do pracy w młodym i dynamicznym zespole na stanowisku Serwisant sprzętu medycznego.

Wymagane:

  • zapał do pracy,
  • sumienność,
  • gotowość do pracy mobilnej i rozwinięte umiejętności techniczne oraz czynne prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres : technomed@technomed.pl

Poprawiony: środa, 12 kwietnia 2017 08:19

Surge Cloud szuka kandydata do pracy w dziale badań i rozwoju

Surge Cloud do polski startup o stabilnym finansowaniu, m.in. przez międzynarodowy fundusz VC. Naszych klientów wspieramy w procesach transformacji cyfrowej. Wykorzystujemy do tego 3 letnie doświadczenie w we wdrażaniu autorskich rozwiązań opartych o Internet Rzeczy. Jesteśmy wyłącznym partnerem technologicznym globalnej firmy doradczej – PwC.

Szukamy kandydata do tworzonego przez nas działu badań i rozwoju (R&D), aby oferować jeszcze lepsze rozwiązania dla naszych klientów.

Wszystkie szczegóły oferty w znajdziesz w załączonym dokumencie.

Załączniki:
Pobierz plik (Elektronik-Ogloszenie-04-04-17.pdf)Elektronik-Ogloszenie-04-04-17.pdf71 Kb04/04/17 11:23
Poprawiony: wtorek, 04 kwietnia 2017 07:24

Firma Bim.Point poszukuje programisty

Firma Bim.Point poszukuje pracowników na stanowisko programisty, szczegóły w załączonym ogłoszeniu.

Załączniki:
Pobierz plik (BP_inzerat EN.pdf)BP_inzerat EN.pdf270 Kb04/03/17 08:54
Poprawiony: poniedziałek, 03 kwietnia 2017 09:04

Programista Embedded w Dziale R&D

Bank Danych o Inżynierach, działając w imieniu pracodawcy, poszukuje osób na stanowisko:

Opis pracodawcy:
Jeden ze światowych liderów w branży automatyki przemysłowej.

Szczegóły oferty w załączniku.

Poprawiony: piątek, 07 października 2016 06:49

Szukaj

Ogłoszenia

Research Guide - Faculty of Electronics and Telecommunications

Oprogramowanie Terminali Mobilnych