Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wydział > Informacje kontaktowe

Informacje kontaktowe

Drukuj

 

Politechnika Poznańska
Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

Dziekanat

ul. Piotrowo 3A
60-965 Poznań

Politechnika Poznańska
Wydział Elektroniki i Telekomunikacji

Budynek Wydziału

ul. Polanka 3
61-131 Poznań


e-mail: office_et@put.poznan.pl

info o studiach stacjonarnych:        00 48 61 665 22 95
info o studiach niestacjonarnych:   00 48 61 665 22 96

faks  61 665 25 72

Dziekan:

prof. dr hab. inż. Krzysztof Wesołowski
tel. 0048 61 665 22 93
e-mail: Krzysztof.Wesolowski@et.put.poznan.pl

Sekretariat

mgr Eliza Jankowiak -Porada
tel. 0048  61 665 22 93
faks 0048 61 665 25 72
e-mail: eliza.jankowiak-porada@put.poznan.pl
godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku

Prodziekan ds. kształcenia:

Studia stacjonarne I stopnia

dr inż. Krzysztof Arnold

tel. 0048 61 665 38 68
e-mail: Krzysztof.Arnold@et.put.poznan.pl
dyżury dla studentów:
poniedziałek 11.45 - 13.15
czwartek 11:30 - 13.30
pokój 327x, piętro 3 (ul. Piotrowo)
(przerwa urlopowa: od 11.07.2016 do 15.07.2016 oraz od 8.08.2016 do 16.09.2016)

 

Studia stacjonarne II stopnia, studia niestacjonarne I i II stopnia

dr hab. inż. Grzegorz Danilewicz, prof. nadzw.

tel. 0048 61 665 39 08
e-mail: Grzegorz.Danilewicz@et.put.poznan.pl
dyżury dla studentów:
poniedziałek 10.15 - 11.45
czwartek 9.30 - 11.00
pokój 327x, piętro 3 (ul. Piotrowo)
(przerwa urlopowa: od 9.07.2016 do 28.08.2016)

Prodziekan ds. nauki:

dr hab. inż. Mariusz Głąbowski, prof. nadzw.

tel. 0048 61 665 39 04
e-mail: mariusz.glabowski@put.poznan.pl
pokój 230, piętro 2 (ul. Polanka 3)

Sprawy studenckie

Studia stacjonarne (dzienne):

mgr Beata Banaszak
tel. 0048 61 665 22 95
email: Beata.Banaszak@put.poznan.pl

poniedziałek,środa, czwartek, piątek - w godzinach 10.00-14.30
wtorek i sobota nieczynne
pokój 327, piętro 3 (ul. Piotrowo)

Studia niestacjonarne (zaoczne):

mgr inż. Hanna Pietrzyk
tel.0048 61 665 22 96
e-mail: Hanna.Pietrzyk@put.poznan.pl
poniedziałek - w godzinach 10-14:30
wtorek - nieczynne
środa - od 11:00 do 17:00,
czwartek, piątek od 10:00 do 14:30,
sobota zjazdowa - 10.00 - 15.30
pierwsza niedziela zjazdowa miesiąca od 9:00 do 12:00

pokój 327, piętro 3 (ul. Piotrowo)

 

Kierownik administracyjny wydziału

mgr Dorota Nawrocka
tel. 0048 61 665 2291
e-mail: dorota.nawrocka@put.poznan.pl

Specjalista ds. organizacji procesu dydaktycznego

mgr Renata Grzeskowiak
tel. 0048 61 665 28 93
faks 0048 61 665 25 72
e-mail: renata.grzeskowiak@put.poznan.pl
godziny pracy 7-15 od poniedziałku do piątku, pokój 307y, piętro 3 (ul. Piotrowo)

Koordynator wydziałowy programu ERASMUS:

dr inż. Jan Lamperski
tel. 0048 61 665 38 09
pokój 131 (ul. Polanka)
e-mail: jlamper@et.put.poznan.pl

Specjalista ds. współpracy międzynarodowej (ERASMUS):

dr Anna Pawlaczyk
tel.0048 61 665 22 90
poniedziałek 8:30 - 14:30
wtorek 8:30 - 10:30
środa 8:30 - 14:30

pokój 307y, piętro 3 (ul. Piotrowo)
e-mail: anna.pawlaczyk@put.poznan.pl

 

 

 

Poprawiony: środa, 21 czerwca 2017 06:51  

Szukaj

Ogłoszenia


Research Guide - Faculty of Electronics and Telecommunications

Oprogramowanie Terminali Mobilnych


RSS